Łowisko Zezuj (15 km)

Łowisko zlokalizowane jest we wsi Zezuj położonej nad górnym odcinkiem rzeki Pasłęki, pomiędzy Olsztynem a Olsztynkiem. Systematyczne zarybianie akwenu powoduje, że wędkowanie jest przyjemne i emocjonujące.

 

 

Posiadłość składa się z działki o powierzchni 13 ha otoczonej lasami, znajduje się na niej 4 ha staw i okalające ją unikalne bagna z chronioną roślinnością. Dominującymi gatunkami ryb są: Karp, Szczupak, Lin, Sum, Jesiotr, Płoć, Okoń i Leszcz i Pstrąg. Do dyspozycji jest kilka stanowisk, w tym zadaszone miejsca – pomosty, jak również wiaty z paleniskiem i grillem. Dla wędkarzy którzy na miejscu chcą oprawić złapaną przeznaczone są do tego specjalne miejsca z bieżącą wodą.

powrót

Udostępnij post

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email

Ośrodek wypoczynkowy Mazury

Jeśli szukasz miejsca na wypoczynek na Mazurach, zapraszamy do naszego Ośrodka Wypoczynkowego Kołatek. Jeśli chcesz doświadczyć niezapomnianych wrażeń i doskonałych warunków do zrelaksowania się, odpoczynku i zabawy, Ośrodek Wypoczynkowy Kołatek w pięknym otoczeniu jezior i lasów na Mazurach jest właśnie tym, czego szukasz!

Oferujemy domki letniskowe. Goście mają do dyspozycji szereg atrakcji do dyspozycji. Oferujemy bazę noclegową do zielonych szkół i kolonii dla dzieci. Jeżeli jesteś organizatorem zielonych szkół zapraszamy do nas. Kołatek to idealne miejsce do organizacji zielonej szkoły.

Zielone szkoły, kolonie dla dzieci

Jeśli szukasz idealnego miejsca na wypoczynek na Mazurach, zapraszamy do Ośrodka Wypoczynkowego Kołatek. U nas każdy na pewno znajdzie coś dla siebie!

Copyright © Ośrodek Kołatek 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym. Administrator danych, Polityka Prywatności

COVID-19 Sprawdź jakie procedury stosujemy, w związku z pandemiąwięcej