Łowisko Szwaderki (6 km)

Łowisko szwaderki (5km)

 

Położone w południowej części Pojezierza Olsztyńskiego, przy drodze Olsztynek-Szczytno, w regionie bardzo urokliwym, czystym, o nieocenionych walorach przyrodniczych… Gospodarstwo posiada pod swoja opieką ponad 80 jezior i rzek o łącznej powierzchni 5,5 tys. hektarów udostępnionych również do wędkowania. Dziewicza przyroda i urokliwe zakątki tworzą raj dla wędkarzy, gdzie z dala od miejskiego zgiełku można zrelaksować się w ciszy, na łonie natury Specjalnie dla amatorów wędkarstwa przygotowano miejsca, w których wraz z najmłodszymi można połowić pstrągi. Łowisko w swojej ofercie posiada świeżą rybę serwowaną  na miejscu w smażalni. Wszystkie te walory sprawiają, że wędkowanie w Szwaderkach  jest przyjemne  i emocjonujące.

powrót

Udostępnij post

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email

Ośrodek wypoczynkowy Mazury

Jeśli szukasz miejsca na wypoczynek na Mazurach, zapraszamy do naszego Ośrodka Wypoczynkowego Kołatek. Jeśli chcesz doświadczyć niezapomnianych wrażeń i doskonałych warunków do zrelaksowania się, odpoczynku i zabawy, Ośrodek Wypoczynkowy Kołatek w pięknym otoczeniu jezior i lasów na Mazurach jest właśnie tym, czego szukasz!

Oferujemy domki letniskowe. Goście mają do dyspozycji szereg atrakcji do dyspozycji. Oferujemy bazę noclegową do zielonych szkół i kolonii dla dzieci. Jeżeli jesteś organizatorem zielonych szkół zapraszamy do nas. Kołatek to idealne miejsce do organizacji zielonej szkoły.

Zielone szkoły, kolonie dla dzieci

Jeśli szukasz idealnego miejsca na wypoczynek na Mazurach, zapraszamy do Ośrodka Wypoczynkowego Kołatek. U nas każdy na pewno znajdzie coś dla siebie!

Copyright © Ośrodek Kołatek 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym. Administrator danych, Polityka Prywatności

COVID-19 Sprawdź jakie procedury stosujemy, w związku z pandemiąwięcej