Olsztyn (32km)

Olsztyn jest stolicą terytorialną i kulturalną Warmii i Mazur.

 

To nie tylko uroczo położone miasto, ale także gród mający ponad 650-letnia historię, zamek gotycki, interesujące spektakle, koncerty, wystawy to wszystko sprawia, że ci którzy zdecydowali się przyjechać do Olsztyna chętnie tam wracają.

Spacerując uliczkami Starego Miasta Olsztyn, podziwiać można pozostałości murów obronnych, masywną sylwetkę zamku i jego ciekawe zbiory muzealne. Co roku latem na Starym Mieście odbywają się koncerty oraz przedstawienia teatralne które przyciągają do miasta wielu turystów. Niedaleko centrum znajduje się planetarium, które zostało wniesione w hołdzie Mikołajowi Kopernikowi,  gdzie każdy z gości zapozna się z ciekawymi zjawiskami astronomicznymi. Olsztyn to również miejsce dla osób lubiących spędzać czas aktywnie. Liczne Parki Linowe, ścieżki rowerowe oraz spływy kajakowe rzeką Łyna zaspokoją najbardziej zagorzałych fanów sportu.

powrót

Udostępnij post

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email

Ośrodek wypoczynkowy Mazury

Jeśli szukasz miejsca na wypoczynek na Mazurach, zapraszamy do naszego Ośrodka Wypoczynkowego Kołatek. Jeśli chcesz doświadczyć niezapomnianych wrażeń i doskonałych warunków do zrelaksowania się, odpoczynku i zabawy, Ośrodek Wypoczynkowy Kołatek w pięknym otoczeniu jezior i lasów na Mazurach jest właśnie tym, czego szukasz!

Oferujemy domki letniskowe. Goście mają do dyspozycji szereg atrakcji do dyspozycji. Oferujemy bazę noclegową do zielonych szkół i kolonii dla dzieci. Jeżeli jesteś organizatorem zielonych szkół zapraszamy do nas. Kołatek to idealne miejsce do organizacji zielonej szkoły.

Zielone szkoły, kolonie dla dzieci

Jeśli szukasz idealnego miejsca na wypoczynek na Mazurach, zapraszamy do Ośrodka Wypoczynkowego Kołatek. U nas każdy na pewno znajdzie coś dla siebie!

Copyright © Ośrodek Kołatek 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym. Administrator danych, Polityka Prywatności

COVID-19 Sprawdź jakie procedury stosujemy, w związku z pandemiąwięcej